Чорногорія на авто

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 10 днів Вартість: 540 євро
Ночуємо: готелі та апартаменти Пересуваємось: літак, авто, пішки

День 1. Тиват – Жабляк


Зустріч групи з гідом в Чорногорії (аеропорт в місті Тиват). Переїзд до містечка Жабляк, де ми будемо жити в затишному готельчику майже тиждень і кожного дня виїздити в гори.

  


День 2. Таємне озеро


Сьогодні відвідаємо таємне озеро. Розімнемо ніжки перед серйознішими сходженнями наступних днів. Озеро чарує своєю свіжістю і кольором плеса! Не менш прекрасний шлях до нього, з килимами альпійських квітів, які прикрашають Динарські гори в цей час!

  


День 3. Боботов Кук  король Дурмітору


Ми "впирали погляд" в ці дивовижні скелі кілька днів, і от сьогодні опинимось на піку баченого  зійдемо на найвищу вершину Дурмітору  Боботов Кук (2523 м). Нафотографувавшись вдосталь спускаємось в долину.

Пройдемо: 5 км. Набір висоти: 500 м. Спуск: 700 м.

  


День 4. Із містечка Жабляк до озера Яблан і гори Чрвлена Гряда


Сьогодні йдемо заглядати в небо! Спитаєте "Як це"? Відповіддю стане дзеркальне плесо озера Яблан! Дорога до озера здивує водяними вітряками. І це не все, радіальний вихід на вершину Чрвлена Гряда (2164 м) доповнить активний туристичний день!

Пройдемо: 14 км. Набір висоти: 600 м. Спуск: 600 м.

  


День 5. Чорне озеро – гора Савин Кук


В Дурміторі можна нарахувати кілька десятків прекрасних озер, але вишенькою на торті Дурмітора вважається Чорне озеро! Його освіжаючому плесу й присвятимо першу половину дня. Дзеркало озера мерехтить посеред віковічних смерек і закохує в себе туриста! Під враженням вирушаємо далі  до вершини Савин Кук (2313 м). Тут є можливість трішки "схалявити" і скористатись підйомником.

  


День 6. Рафтинг на річці Тара


В програмі дня  водні забави ;) Їдемо до русла найдовшої річки Чорногорії – Тари. Дорогою любуємось архітектурним витвором Джурджевича – міст складається з 5-ти арок та захоплює погляд туриста. Окрім того, Тара відома як найкраще місце для рафтингу у всій Європі, що ми і провіримо.

  


День 7. Знайомство з Будванською Рів'єрою


Сьогодні прощаємось із містечком Жабляк та їдемо до Будви. Поселяємось в хостелі та йдемо до мекки всіх туристів в Чорногорії  її центральних пляжів. Сама Будва теж заслуговує на увагу: фортеця, затишні вулички в квітах та зелені, приємно прогулятись в пошуках місця для вечері, адже, після купання в морі кортить відвідати морепродуктів!

  


День 8. День відпочинку


Ми заслужили на вільний день, присвячений купанню та загоранню. Накупавшись вдосталь, шукаємо пригод! Хто бажає порибалити та покупатись в відкритому морі, без проблем! Хто бажає екскурсій, їдемо на оглядини славнозвісного острова Свєті-Стефан, кажуть тут відпочивають тільки VIP персони!

  


День 9. Которська бухта та фортеця


Їдемо знайомитись з містечком Котор, не менш відоме за Будву, місто заховалось в глибинці однойменної бухти. Тут можна гуляти годинами, вдивляючись в прекрасні дрібнички, які творять атмосферу затишку в кам'яних стінах! А ближче до заходу сонця варто здійснити ще одне сходження, піднятись до фортеці, яка височить над бухтою та відкриває неймовірні краєвиди!

  


День 10. До нових зустрічей Чорногоріє!


На цій прекрасній ноті нашу подорож оголошуємо офіційно закритою ;) Сьогодні додому. Ті, хто бажають продовжити відпочинок  залишаються в Будві. Решта летить додому. До нових зустрічей Чорногоріє!

  


Особливості подорожі та поради:


 • Зверніть увагу, це активна подорож, ми багато ходимо пішки, робимо сходження в гори, сплавляємось на рафтах;
 • В цій подорожі ми ночуємо в готелях або квартирах (типу апартаменти) та їздимо країною на орендованих авто;
 • Харчування: оскільки в апартаментах є кухня, готувати їсти можна самостійно (сніданки, вечері), закупивши продукти в супермаркеті. У готелях, зазвичай, включено сніданок. На обід готуємо бутерброди або туристичну їжу швидкого приготування ("Харчі" чи аналоги). Для останніх  знадобиться термос;
 • Що брати з собою в подорож? Для цієї подорожі Вам потрібні речі аналогічні одноденному сходженню в Карпати влітку (так як кілька днів в програмі ми присвячуємо сходженню на вершини). Також, знадобиться зручний змінний одяг для екскурсійних днів і атрибути для купання в морі. Підготовку до подорожі обговоримо в чаті перед поїздкою.
 • Скільки людей в групі? Ми надаємо перевагу невеликим групам туристів, щоб Вам було комфортно і ми мали можливість приділити час кожному. Дана подорож дозволяє відпочинок для 12 туристів;
 • Як добратись у Чорногорію? Ми летимо літаком. Якщо Ви хочете обрати інший спосіб добирання (автобус, авто), ОБОВ'ЯЗКОВО узгодьте з організаторами;
 • Віза? Для громадян України для перебування на території Чорногорії потрібен закордонний паспорт та медичне страхування. Візи не потрібно (віза або біометричний паспорт знадобиться Вам у випадку добирання в Чорногорію через Польщу або інші країни ЄС). 
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете гіду, при зустрічі групи в Чорногорії. Також, потрібно буде внести передоплату для підтвердження участі, бронювання житла та авто.

Вартість участі  540 євро

У вартість входить:

 • оренда авто;
 • бензин;
 • послуги інструктора;
 • ночівлі в готелях;
 • рекреаційні збори на території заповідників;
 • групова медична аптечка.

У вартість не входить:

 • авіабілети та інші витрати при добиранні на старт маршруту і додому;
 • медичне страхування;
 • рафтинг;
 • харчування.

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 200250 євро + авіа


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд