То був КАЙФ! ;)

ВЕРНУТЬСЯ К ОТЗЫВАМ

Відгук про похід: БЕЗ РЮКЗАКА НА ПОПА: 4 ДНІ В КАРПАТАХ!
Автор: Наташа Левицька, 42 роки
м. Черкаси

Нарешті зібралася з думками, щоб написати. Це був другий мій похід в Карпати. Лайтовий. Чесно не знаю як передати враження і захоплення всім, що побачила і відчула. ТО БУВ КАЙФ!!! На Попа без рюкзака!!!!! Без рюкзака для мене виявилося так же кайфово, як і з рюкзаком на Малий Горган))) Але новий досвід, нові вершини, колорит і гостинність Гуцульщини залишили ностальгію і бажання повернутись...

Пані Марія, яка нас приймала в гостинному дворі.. Марічейка неперевершена господиня. ЇЇ страви я нахвалювала так, що вся моя сім'я заразилася бажанням поїхати і скуштувати)))

Окремо про гори: поки не опинишся тут  не зрозумієш чого вартий і яку красу ми не маємо змоги бачити в своїх запилених містах. Краєвиди з вершин гір просто неймовірні!!!! Чисті дзвінкі потоки. Стрімкі річки. Цілющі джерела!!!! смереково-ялинкові ліси! Душа співає від того всього!!!!

Нашій Янусі окреме дякую))) Кращого гіда не існує!!! І привіт всім дівчатам, що були зі мною в поході (наш жіночий колектив був дружній)

Шановні організатори "Пройди Світ" щиро вам дякую, що ви є. Не сумніваюсь, я знову з вами мандруватиму ще не раз і так думаю, що й не одна я))) Ви супер!!! чекайте на мене і мою родину. До скорих зустрічей!!!!

   

23.07.2019 р.


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд