Без рюкзака на Попа: 4 дні в Карпатах!

ВЕРНУТЬСЯ К ОТЗЫВАМ

Відгук про похід: БЕЗ РЮКЗАКА НА ПОПА: 4 ДНІ В КАРПАТАХ!
Автор: Катерина Ракович, 32 роки
м. Глобине, Полтавська обл.

Бренить Чорний Черемош, стрімко біжить його течія, крижана вода обтікає каміння, яке трапляється на її шляху.. і від цього здається, що річка говорить до тебе, кличе тебе зупинитись та послухати тиху розповідь про високі гори, про чисті джерела, буйні вітри та смереки.. І я зупиняюсь.. Сідаю на березі, вдивляюсь в швидку течію, підіймаю очі до величних гір та вслухаюсь в ту щиру та древню розповідь про Карпати!

  

Село Шибене Верховинського району унікальне! Там зупинився час! Гостинна Марія зустрічає фантастично смачними стравами та затишними і теплими кімнатами! В печі тріскотять дрова, за вікном чути шум річки, а у вікна заглядають гори. Але це вечорами, а вдень за рюкзак і в гори разом з досвідченою та Мега крутою у своєї справі - інструктором Яніною Гушпит. Ця дівчина з легкістю проведе туристів найтаємнішими стежками густих лісів та підтримає на крутих підйомах. Від її відкритої посмішки зараджаєшся енергією та крокуєш швидше та впевненіше!

  

Цю незабутню подорож Карпатами організувало креативне туристичне агенство “Пройди Світ”, яке влаштовує різноманітні тури по Україні та за кордоном для туристів різного віку! 

Дякую, Мар'яночко, що запропонувала мені саме той відпочинок, на який я так довго чекала!  

  

17.10.2019 р.


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд