Доломітові Альпи

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Тривалість: 8 днів Ціна: 690 євро
Ночуємо: в готелях або апартаментах Складність: середня

 


День 1. Прибуття у Бергамо або Венецію


 

Прилітаємо у один із аеропортів, поближче до нашої цілі. Поселяємося та гуляємо містом

  

 


День 2. Верона - місто Ромео та Джульєти. Навколо оз. Ґарда


 

Беремо курс в сторону гір. По дорозі заїздимо у місто кохання, Верону. Глянемо оглядово його і вирушаємо далі. Нас чекає перше озеро в передгір'ї Доломітів. Глянемо фортецю на його березі і ГАЙДА у гори! 

  


День 3. Озеро Карецца (lago di Carezza) та Мармолада (Marmolada)


 

Сьогодні нас чекають перші красоти Доломітів  озеро Карецца та масив Мармолада. Під вечір поселяємося у готель, де будемо жити всі подальші дні в Альпах.

  

 


День 4. Озеро Сорапіс (lago di Sorapis)


 

Щоб дістатись бірюзового плеса озера Сорапіс, доведеться трохи походити пішки! Лісова стежка з невеликими наборами і спусками, веде нас до цілі. Краса Доломітів діє як лікувальний бальзам, при чому на душу і тіло, тому втома в ногах не відчувається ;)

Пройдемо – 10 км

  

 


День 5. Славнозвісна Сечеда та Instaмістечко Свята Магдалена (St. Magdalena)


 

Сьогодні день фотополювання. Їздимо на авто від локації до локації і створюємо фотошедеври. Через перевал Гардена дістанемось містечка з якого курсує підйомник на гору Сечеда. Краєвиди, які відкриваються з її вершини неможливо описати словами, це все треба бачити на власні очі! Що ми й зробимо! А потім вирушимо до містечка Св. Магдалена. Саме так дехто уявляє рай: альпійські тепло-зелені луки, пухнасті білі кульки на схилах з дзвіночками, затишні дерев'яні хатинки сіл з шпиликами костелів, – і все це в обрамленні велетенських піків, подекуди засніжених гір!

  

 


День 6. Національний парк Три Піка (Tre Cime di Lavaredo)


 

В програмі дня ще одна локація, яку ну просто "must see" кожен, кому пощастило побувати в Доломітах! Tre Cime di Lavaredo – це Італійські Альпи у всій своїй красі! Дістатись сюди можна тільки пішки. Виходиш з авто на старті маршруту, озираєшся і вже думаєш – невже може бути ще краще!? А таки може!

  

 


День 7. Озеро Браєс (lago di Braies) та озеро Ландро (lago di Landro)


 

Виселяємося з готелю. Сьогодні нас чекають дзеркальні візитівки Доломітів  озера Браєс та Лаґо ді Ландро. А Ви вже приготували капелюшок? ;) Після чого ми сідаємо у наш дім на колесах та переїздимо у містечко Марибор, що у Словенії. Тут усі охочі зможуть прогулятися містом у вечірній час.

  

 


День 8. Поверення додому


 

Снідаємо і вирушаємо додому. Якщо буде вільний час, то глянемо ще містечка по дорозі до аеропорту. Не прощаємось, до нових зустрічей, Доломіти!

 


Особливості подорожі та поради:


 • Зверніть увагу, громадянам України для перебування на території Італії потрібен закордонний паспорт (біометричний або старого зразка з візою) та медичне страхування;
 • В цій подорожі ми ночуємо в готелях (апартаменти на 4-6 осіб з кухнею);
 • Харчування: оскільки в апартаментах є кухня, готувати їсти можна самостійно (сніданки, вечері), закупивши продукти в супермаркеті. На обід готуємо бутерброди або туристичну їжу швидкого приготування ("Харчі" чи аналоги). Для останніх  знадобиться термос;
 • Що брати з собою в подорож? Зручний одяг і взуття. Речі, які знадобляться для проживання в готелях (резинові тапочки для душу, одяг для сну, засоби особистої гігієни, зарядні пристрої). А також, для одноденних виходів в гори, ось рекомендований перелік;
 • Скільки людей в групі? Ми надаємо перевагу невеликим групам туристів, щоб Вам було комфортно і ми мали можливість приділити час кожному. Дана подорож дозволяє відпочинок для 10-15 туристів;
 • Керівник групи має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити участь в подорожі Ви можете організаторам, при зустрічі групи. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо.

Вартість участі 69євро 

У вартість входить:

 • послуги інструктора;
 • трансфери згідно маршруту;
 • ночівлі в готелях та хостелах;
 • групова медична аптечка.

У вартість не входить:

 • медичне страхування;
 • вхідні квитки, послуги підйомника;
 • харчування.

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 200–250 євро.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд