Лікійська стежка чи Фруктова Стежка?

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ ЗАЯВКА НА ПОДОРОЖ
Вартість: 155 € Тривалість: 7 днів
Протяжність: 84 км Складність: середня

День 1. Анталья - Гедельме 


Збір групи в аеропорту в Анталії (біля виходу з терміналу № 1 (International terminal № 1). Автобусом їдемо на початок маршруту в поселення Гедельме. На окраїні села височать руїни давнього замку, поряд ростуть величні платани. І хоч самі камені історії можливо не вражають, вид з них в обидві сторони затамовує подих! Дорога веде нас затишним хвойним лісом. Піднявшись вище: позаду побачимо бірюзову глядь моря, а попереду дразнить погляд наша ціль – Тахталідаг. Сьогодні вона супроводжуватиме нас на горизонті весь день. З невеличкого села Яйла Куздерме розпочнемо підйом на сідловину Тахталі, де на поляні,  серед скал і каміння, розкладемо табір.

Пройдемо – 5 км, набір – 450 м

  


День 2. Тахталідаг (2365 м) – Бейчик


Ранній підйом. Сьогодні йдемо на Олім, як ще називають Тахталідаг (2365 м). Виглядає вона з підніжжя суворо, доведеться попотіти, тому налаштовуємось рішуче. Перші краєвиди вражають! Величні кедри, кам'янисті гряди гір, голубе небо! Ще один ривочок і ми на вершині! Фотографуємось, любуємось! Але не розслабляємось, адже, попереду ще спуск ;) Місцями стрімка, а місцями затяжна стежина приведе нас до села Бейчик. На зелених терасах з ромашечками і видом на Тахталі, розкладемо табір. 

Пройдемо – 17 км, набір – 750 м, спуск – 1600 м

  


День 3. Бейчик – вогні Химери – Чіралі


Сьогодні вирушаємо до Химери. Чимчикуємо сосновим лісом. Дорогою зустрічаємо кіз і екзотичних для нас черепашок. Спускаємось до села Улупінар, відомого своїм форельним господарством. Обідаємо. Переходимо річку і лісовою стежиною піднімаємось на верхи Химери. Перші вогні з-під землі зустрічаємо вже тут. А ще прекрасні краєвиди на море, обрамлене скелями, сосновим лісом і голубим небом! Спускаємось вниз, ось де ці вогні Химери! Справжнє диво, вогонь виривається десь наче з каменю! Туристи умудряються навіть зефір і сардельки тут пожарити ;) Ночуємо в Чіралі, біля моря. Мабуть Чіралі в перекладі з турецької "апельсиновий рай" ;) Сади на кожному подвір'ї!

Пройдемо – 19 км, набір – 150 м, спуск – 650 м

  


День 4. Древній Олімпус – г. Муса


Сьогодні день історії – древнє римське місто Олімпус, поділене на Акрополіс і Некрополіс. Вільний час на оглядини руїн, саркофагів, духом старовини тут просякнуто все! А далі нас чекає затяжний підйом до вершини Муса, тінистим чагарниково-лавровим лісом. Ночуємо з шикарним видом на парникову столицю цих країв – Адрасан. В такі ночі, дивлячись на небо, розумієш чому турки вшанували на своєму прапорі зорю!

Пройдемо – 17 км, набір – 700 м, спуск – 700 м

  


День 5. Адрасан


Снідаємо і вирушаємо вниз, затяжний спуск приведе нас до Адрасану. Парники, сади тут всюди і плодоносять круглорічно! Саме тому містечко величають парниковою столицею! А далі дорога веде нас через перевал до села Караоз, на окраїні біля моря розкладаємо табір. Можна скористатись катером і проплисти цей відрізок маршруту водою.

Пройдемо – 11 км, набір – 350 м, спуск – 320 м

  


День 6. Караоз – маяк Гелідонія


Сьогодні йдемо до маяка Гелідонія. По дорозі відвідуємо казкову затишну бухту Піратів і насолоджуємося чудовими морськими краєвидами! Бірюза моря облизує хвилями рижі скелясті береги. З білосніжного маяка відкриваються види на десяток острівців в гладі моря.

Пройдемо – 15 км, набір – 330 м, спуск – 330 м

  


День 7. Караоз – Анталія


Снідаємо та ще трохи йдемо з рюкзаками, до центру села, звідки відправляємось до Анталії. Затишні центральні вулички цього містечка теж заслуговують Вашої уваги!

Також, Ви можете доповнити подорож Туреччиною Походом Західною Лікійською стежкою і Каппадокією!

  


Особливості походу та поради:


  • Частина маршруту проходить морським узбережжям, відповідно можна купатись;
  • Весною тут багато лимонів, апельсинів на деревах, овочів у парниках, фрешів – завдяки чому є нагода поповнити запас вітамінів;
  • Для ночівлі під вершиною Тахталі, Вам знадобиться теплий одяг;
  • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Туреччину або подзвоніть нам!
  • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Анталії. Якщо буде потрібна передоплата, ми Вас повідомимо. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами.

Вартість 155 

У вартість входить:

  • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
  • послуги інструктора-провідника;
  • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);
  • групова аптечка;
  • консультації з підготовки до походу;
  • пам'ятний сувенір.

У вартість не входить:

  • авіапереліт (економний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо.
  • медична страхівка;
  • трансфери;
  • стоянки в кемпінгах, ночівлі в хостелах (при потребі);
  • вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники;
  • прокат туристичного спорядження.

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 50-100  (трансфери, кемпінги, вхідні квитки) + авіа


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд