День 1. Санта Крус де Тенерифе


Зустріч групи в аеропорту Санта Крус де Тенерифе  столиці Тенерифе і одній з двох столиць Канарських островів. Поселяємось в хостелі, відпочиваємо з дороги. Гуляємо містом, знайомимось з місцевими цікавинками і кухнею.

 


День 2. Гірський масив Анага


Серпантином, через реліктові лаврові ліси і мальовничі гірські пейзажі масиву Анага, місцевий автобус довезе нас в хостел. Підкріпляємось обідом, залишаємо речі і вирушаємо в радіалку до південного схилу Анаги. Виявляється тут національний парк, який дуже строго охороняється. Гірський масив Анаги захищає Тенерифе від холодних фронтів. В місцевих тропічних лісах можна зустріти понад 20 видів реліктових рослин, особливо багато кактусів! 

Відстань  12 км.

 


День 3. До океану


Рюкзаки залишаємо в хостелі, і зранечка вирушаємо до океану! Стежина до узбережжя далека, але дуже екзотична і мальовнича: тропічні диковинні ліси Тенерифе не залишать нікого байдужим! У винагороду: візитівка Канарських островів  унікальне "драконове дерево", таких на Тенерифе залишилось близько 20 штук! І нарешті океан, в містечку Альмасіга знаходиться однойменний пляж  один з найвіддаленніших, з властивим Канарам, чорним піском. Відпочиваємо та повертаємось в хостел іншою стежкою, пізно ввечір.
 
Пройдемо  22 км, набір і спук висоти  700 м.
 
 
День 4. Піраміди Ґуімар та перше знайомство з Національним парком Тейде

Покидаємо вже рідну домівку та вирушаємо на захід. З самого ранку заїдемо у Базиліку Матері Божої, де Марія має не притаманний нам колір шкіри. Після цього вирушаємо дивитися ще одне чудо острова - Піраміди Ґуімар. Так, на Тенерифе є піраміди. Після обіду вирушаємо все вище і вище. Захід сонця ми зустрінемо уже понад 2000 м.н.р.м. з видом на найвищу точку острова.
 

День 5. Скали де Гарсія


Сьогодні пройдемо близько 5 км кам'янистим гребенем, з вершини якого відкривається чудовий вид на Тейде. Після чого спустимось до скал де Гарсія  причудливої форми камені розташовані неподалік вулкану і утворюють з ним популярну фотокомпозицію у туристів. Надзвичайно круті фото вам гарантовано

 

День 6. На вершині вулкану Тейде (3718 м)


І ось довгоочікуваний день! Прокидаємось і вирушаємо зранку, шоб бути на вершині вулкану Тейде (3718 м) одними з перших. З вершини відкриваються неймовірні краєвиди: безмежна блакить океану, зелені плями островів, лаврові ліси Тенерифе, загадкова ущелина Маска і романтичний мис Тено.

День 7. Ущелина Маска


Не знаємо чи живуть в поселенні Маска досі нащадки морських забіяк, але воно безперечно залишається одним з найекзотичніших місць Тенерифе. Однойменною ущелиною спускаємось до океану. Відпочиваємо і на катері відправляємось до містечка Акантіладо, західної частини острова.

День 8. Крайня західна точка - Пунта де Тено та вулканічні пляжі

Зраненька просинаємося і їдемо у крайню західну точку, де стартували всі кораблі відчайдухів у пошуках нових земель. По тому ми їдемо знайомитися з архітектурою західного узбережжя, а також відчувати всю силу океану під час купання. За сприятливих погодніх умов побуваємо у СЕКРЕТНІЙ локації 

День 9. Місто світової спадщини ЮНЕСКО

Цивілізований, культурний день. Відвідуємо найбільш красивіше місто західного узбережжя Ла-Оротава. Також ми відвідаємо ще ряд пляжів та направляємося до столиці, звідки починалася наша мандрівка.

День 10. Санта Крус – відправлення додому


Сьогодні повертаємось у Санта Крус і відправляємось додому. Хто бажає, може залишитись відпочивати на чудових пляжах острова. До нових зустрічей Тенерифе і Канарські острови!


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд