Вартість: 200-250 $ Тривалість: 6 днів

День 1. Знайомство зі столицею Грузії


Зустріч групи у Тбілісі*. Поселення. Знайомство зі столицею Грузії: прогулянка містом. Спитаєте, на що тут дивитися ввечір? Повірте, є на ЩО! Тбілісі так і сяє, як дорогоцінний камінчик, оброблений з любов'ю та вмілими руками майстрів-архітекторів!

  


День 2. Дві столиці Грузії: Тбілісі та Мцхета


Снідаємо та вирушаємо на екскурсію Тбілісі денним. Сьогодні ми багато дізнаємося про сучасне Грузії та та поринемо в її минуле, відправившись до древньої столиці Грузії (2500 р), святого місця, другого Єрусалиму, світової спадщини ЮНЕСКО – Мцхети!
Чиста ріка Арагві несе свої бірюзові води з Казбегі (куди ми відправимось завтра). Ріка Кура не така прозора, тече з Туреччини, через всю територію Грузії. В місці, де зливаються ці дві артерії затишно притулилось древнє місто Мцхета. Тут дух Грузії не те що витає, до нього можна торкнутись! Адже, містечко славиться величними соборами та монастирями. Заблудившись у його виноградно-черепичних вуличках, обов'язково спробуєш чурчхели і натрапиш на духовні святині всія Сакартвелло! А коли зведеш зачаровані очі вверх, то на Хрестовій горі над злиттям двох річок, побачиш храм Джварі, збудований в 6 ст, де після охрещення Грузії Свята Ніно встановила перший хрест. 

  


День 3. Казбеґі та цікавинки Кавказу


Після сніданку вирушаємо знайомитись з дідусем Кавказом. Стара воєнна дорога, звиваючись поміж гір, дарує краєвиди варті картин. І це лише початок! Робимо кілька зупинок: бірюза водосховища, панорами перевалу, свіжий ковток славнозвісного нарзану! І ось ми в Казбегі (Степанцмінді)  – маленькому, але гордому поселенні в підніжжі Кавказу, стежина якого приведе нас до християнського храму Святої Трійці. Іншими словами, Гергетської Самеби – унікального храму, поєднання грузинської архітектури з льодовиками Кавказу на висоті 2170 метрів! 

  


День 4. Ось яка вона.. справжня Боржомі!


Боржомі мінеральна вода, яку знають і люблять мільйони людей у всьому світі. Сьогодні маємо нагоду дегустувати її не з пляшки, а з оригінального джерела, там, де вона виходить на поверхню, збагачена унікальними мінералами. Туристичне Боржомі притулилось у затишку лісу і чимось нагадує українські Карпати. А також, у програмі дня печери і фортеця! Вардзія печерний комплекс тунелів в скалі справжня пригода для любителів заплутаних тісних приміщень ;) Насправді вражає, адже тут колись жили люди! Ну і про вічне, фортеця Рабат укорінила свої мури, збудовані турками ще в 16 ст. День обіцяє бути різностороннім та насиченим, як і вся Грузія!

  


День 5. Кахетія – край вина, родючості та романтики


Ми звикли, що вражають в Грузії гори. Та сьогодні Ви переконаєтесь, що долини тут не менш масштабні! Вас вітає Сігнахі та Алозанська долина. Перше знайомство з Кахетією розпочнемо з Монастиря Бодбе, де зберігаються мощі Св. Ніно. Атмосфера спокою та умиротворення витає тут в повітрі, а очі тануть від споглядання Алозанської долини, до панорамних видів якої повернемось сьогодні ще не раз. Містечко Сігнахі – унікальне поєднання туристичної мекки та затишку, на пагорбах над долиною, поміж зелені та старовинних мурів фортеці, майорить черепиця будиночків. Вулички встелені бруківкою, наповнені атмосферою грузинської доброзичливості, гармонійної архітектури, яка так і зачіпає око. Аромати, які лоскочуть носа, обов'язково заведуть Вас у один із ресторанчиків, де Ви остаточно переконаєтесь, що смачніших сирів та хачапурі ще не дегустували і Ваші щоки зарум'яніють зовсім не від бокалу місцевого винця, а від задоволення, що Ви тут і зараз! Адже, любов до Сакартвелло, то на все життя!

  


День 6. Відправлення додому


От і казочці кінець! А хто не тільки слухав чи читав, а ще й брав участь, той молодець! До нових зустрічей, Грузіє!

  


Особливості подорожі та поради:


  • *для тих, хто бажає познайомитись також з Західною частиною Грузії (Батумі, Кутаїсі), окунутись в морі, насолодитись неймовірним заходом сонця над Чорним морем в Кобулетті, запрошуємо прилетіти на 3 дні раніше. А також, Ви можете взяти участь в поході на Кавказ, неймовірною Сванетією! 
  • жити будемо в Тбілісі та кожного дня робити виїзди на екскурсії на комфортабельному транспорті. Житло залежить від розміру Вашого гаманця і вимог, тобто, не складає ніяких проблем поселити Вас в хостел економ варіанту чи готель з зірочками відповідного рівня. Звичайно, це відобразиться на ціні туру. Снідати будемо в готелі (хостелі). Обідати та вечеряти на виїздах в рамках екскурсій.
  • даний тур організовуємо для групи вперше, в індивідуальному порядку відвідали кожен пункт і закохались в Грузію на все життя! Звідси, "розпирає" бажання поділитись подібним з Вами!
  • для громадян України візи в Грузію не потрібно, тому Вам достатньо мати закордонний паспорт старого чи нового зразка (без різниці). 
  • летимо літаком, вартість авіаперельоту не включаємо у вартість, але з радістю допоможемо Вам з покупкою квитків.
  • вартість туру коливається в межах 200-250 $ та залежить від кількості учасників.

Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд