Сванетія - враження, які переповнюють мене!

ВЕРНУТЬСЯ К ОТЗЫВАМ

Відгук про похід: НЕЙМОВІРНА ГРУЗІЯ: СВАНЕТІЯ І МОРЕ!
Автор: Микола Долінський, 34 роки
м. Івано-Франківськ

Щойно повернувся з походу по Сванетії, організованого ПройдиСвітом, і хочу поділитися враженнями, які просто переповнюють мене.

Отже, як все починалося... Надибав я в List-овскій афіші того ПройдиСвіта з його походами, і аж захотілося нап'ялити наплічника і бігом, бігом у мандри... Найбільше до душі мені припав похід по Сванетії, тож не довго думаючи, я заповнив анкету та став чекати подорожі.
Пройшло зовсім трошки часу і мені зателефонувала дівчинка, уточнила всі деталі, що стосувалися квитків та загальної організації походу. Трошки пізніше зателефонувала знову і повідомила, які квитки треба викупити... Потім, ще був момент з відміною рейсу... і зміною квитків... всі питання ми узгодили швидко і чітко.
Коли похід уже був майже на носі організатори створили групу у вайбері, де інструктор Василь доніс решту організаційних питань.
Вся група зібралася до купи вже в Грузії, оскільки частина вилітала зі Львова, а частина з Києва. Та й поперлися дивитися, що то таке Сванетія.
Похід вдався, і група виявилася підготовленою і з погодою щастило, ну і професіоналізм Василя не викликав запитань. Важкість наплічників та мозолі на ногах затмарювалися емоціями від краєвидів та романтики походу. Тож, всі чемчекували весело та бадьоро))))

  

А останні декілька днів була можливість насолодитися теплим морем, малолюдним пляжем та дуже-дуже смачною грузинською кухнею... Чи можна бажати більшого після тривалого переходу по горах.
Підсумовуючи, скажу наступне. Походи від ПройдиСвіта найкраще підійдуть початківцям, які тільки планують спробувати себе в походах по Карпатах, та досвідченим мандрівникам у яких не вистачає часу на технічне вивчення маршрутів самостійно.

P.S. Обов'язково піду ще...

01.10.18р.

Слова свого дотримав, пішов ще раз))))
Цього разу була Чорногорія з її неймовірними Динарськими Альпами. Підготовка та організація групи на маршруті були на висоті, Василько знає свою справу)))) А решту зробила сама природа та веселий колектив.
Знову цілий вагон емоцій та спогадів. І саме заради них хочеться пакувати наплічника знову і знову...

  

05.07.19 р.


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд